Aramıza Katılmak İçin

Aramıza Katılmak İçin
(Okuma Süresi: 1 - 2 dakika)

Kelimelerle aranız iyiyse, yazmayı seviyorsanız, özgürce yazmak ve yazdıklarınız okunmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Aşağıda belirtilen niteliklere sahipseniz, sizler de sitemize katkı yapabilir ve aramıza katılabilirsiniz.

Ne arıyoruz?
İmlâ kurallarına özen,
Takım çalışmasına uyum,
Üretmekten keyif alma,
Bilimsel yeterlilik (Eğer bilimsel konularda yazılacaksa)

Eğer siz de bizimle birlikte bu yolculukta yer almak istiyorsanız bize ulaşın, tarafınızdan hazırlanmış örnek bir yazınızı notunuza ekleyin ve sizinle iletişime geçelim. Yazınız çeviri veya başka bir yazıdan alıntılar içeriyorsa kaynaklarınızı belirtmeyi unutmayınız.

Gönüllü yazarlığa kabul edildiğiniz takdirde başvuru sırasında yolladığınız örnek yazınız yayına alınacak ve yazar profiliniz oluşturulacaktır. Bu yüzden yollayacağınız örnek yazının daha önce başka yerde yayınlanmamış olmasına dikkat ediniz.

Yazınızı yollarken dikkat etmeniz gereken hususlar:
•Alıntılama yaptıysanız kaynaklarda bunları doğru biçimde göstermeniz beklenecektir.
•Kelime sınırlaması bulunmamakla birlikte çok kısa veya çok uzun yazılar tercih edilmemektedir.

Not: Çeviri veya alıntı yapılan yazılarda alta orijinal kaynağı eklemeyi unutmayınız.

Başvuru için mail adresimiz Bilgi@Garip1Blog

Başvuru esnasında kendiniz ile ilgili kısa bir bilgilendirme açıklaması yapmayı ve yazınızı mailinize eklemeyi unutmayın lütfen.

Garip1Blog Ailesi

Image

Sitemizde yer alan fotoğraflar yazarların kişisel albümlerinden, Unsplash | Pxhere ve internet ortamından dan alınmıştır. Kullanım ve telif hakları fotoğraf sahiplerine aittir.

 

Publish modules to the "offcanvas" position.

X

oooopps

No right click